logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

V páteční podvečer 25.11. se škola otevřela nejen dětem, ale také všem dospělým a rodičům, kteří chtěli nasát vánoční atmosféru, ochutnat dobroty, které děti připravily, nebo se jen tak podívat a zavzpomínat na časy, kdy i oni chodili do školy.

Děti se snažily, připravily pohoštění, nacvičily různé aktivity na třídní besídky a hlavně vyzdobily s pomocí učitelů školu do úžasné vánoční nálady. Dlouhé chodby se proměnily v tržiště, kde se dalo sehnat vše od cukroví a zákusků až po všelijaké vánoční ozdoby a výzdoby. V učebně přírodopisu si odvážlivci udělali fotku s hadem, ve třetím patře zahřál svařák, možnost byla i rodinné fotografie s aranžovaným pozadím, popřípadě si někteří vyzkoušeli něco vyrobit v nových žákovských dílnách anebo se jen podívali do tělocvičny či si prohlédli budovu školy.

Na samotný závěr venku děti zazpívaly koledy, pár známých písniček a celá akce byla zakončena rozsvícením trochu netradičního vánočního stromečku. Velké díky všem, kteří se přišli podívat, ale také dětem a učitelům, jenž tuto krásnou akci připravili.

Jménem školy přeji krásné a pohodové Vánoce plné radosti, štěstí a zdraví.

Fotografie od rodičů

Focení v učebně přírodopisu

autor příspěvku: Jindrová Markéta
vydáno: 28. 11. 2022

Mohlo by vás zajímat …

Čištění Ohře

Čištění Ohře

Skupina našich žáků a učitelů se účastnila celorepublikové dobrovolnické akce Ukliďme Česko …

Volby do školské rady

Volby do školské rady

V červnu 2024 končí tříleté funkční období školské rady (pozor – nejedná se o sdružení rodičů), a proto se musí konat volby….