logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Kdo může vyzvedávat děti z mateřské školy ?

Z mateřské školy jsou děti vyzvedávané osobně a je pouze na jejich zákonných zástupcích, zda budou děti vyzvedávat sami, nebo tím pověří rodinného příslušníka, kamarádku apod. Aby měly paní učitelky jistotu, že dítě předaly oprávněné osobě, je nutné na webu školy tyto osoby zadat včetně dokladu totožnosti.Návod:

1) přihlásíte se na webu platby.zsamsostrov.cz a zobrazíte údaje o platbách za své dítě

2) v části věnované mateřské škole kliknete na odkaz zobrazený na obrázku

pokyny k vyzvedávání dětí z MŠ

3) po kliknutí na tlačítko můžete vyplnit první osobu – např. sebe. Zkontrolujte také vaše telefonní číslo, které můžete změnit.

výběr první osoby

4) Údaje se vyplňují do jednoduchého formuláře. U sourozence mladšího 15 let nemusíte vyplňovat doklad totožnosti. Je zcela na zodpovědnosti zákonných zástupců dítěte, zda bude mladší dítě bezpečně vyzvednuto ze školky (pokud zaznamenají učitelky nějaké problémy, bude toto u konkrétního dítěte znemožněno)

formulář
druhá varianta
3. varianta

5) Další osoby můžete kdykoliv přidávat nebo mazat, případně jejich údaje měnit. Informace jsou platné po celou dobu docházky dítěte do školky. Následně budou smazány.

mazání a změna údajů
autor příspěvku: Mgr. Fous Martin
vydáno: 19. 8. 2018

Mohlo by vás zajímat …

Kontrola osobních dat evidovaných ve škole

Pokud se změní osobní údaje dítěte, žáka či jeho zákonných zástupců, je potřeba změnu nahlásit škole (jedná se nejen o změnu bydliště, ale především telefonních čísel). Nové údaje není nutné někomu posílat, ale rodiče je mohou k dítěti zaevidovat sami.

Jídelní lístek

Jídelní lístek

Jídelní lístek na následující dny pro školní restauraci Primirest a školní jídelnu v mateřské škole najdete na webu školy v sekcích věnovaných jídelnám.