logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

McDonald’s Cup

Ve středu 4.5.2022 se na fotbalovém hřišti v Ostrově po dvouleté pauze opět odehrál fotbalový turnaj pro 1–3. třídy a 4–5. třídy. Jednalo se okresní kolo McDonald ‘s Cupu.

Naše škola měla přihlášené týmy v obou kategorií. Nejdříve přišla na řadu mladší kategorie, kde bohužel jedna škola nedorazila, a tak žáci sehráli pouze jeden zápas se Základní školou Ostrov, Májová, který těsně prohráli a jelikož do dalšího kola postupoval pouze tým z prvního místa, tak jsme nepostoupili.

Následně přišla na řadu starší kategorie, která sehrála dva zápasy. První se Základní školou Hroznětín, kterou naši žáci dokázali porazit, a druhý se Základní školou Ostrov, Májová, kdy byl celý zápas vyrovnaný, ale bohužel jsme v poslední minutě hrací doby obdrželi gól na 3:2 a zápas prohráli. Z postupu se tak radoval soupeř, kterému gratulujeme a těšíme se na další ročník.

mcdonalds cup 1
mcdonalds cup 2
autor příspěvku: Mgr. Matoušek Martin
vydáno: 12. 5. 2022

Mohlo by vás zajímat …

Klokan 2024

Klokan 2024

Každý rok se žáci prvního stupně zapojují do matematické soutěže Klokan. Žáci 2. a 3. tříd soutěží v kategorii Cvrček, žáci 4. a 5. ročníků soutěží v kategorii Klokánek.