logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

McDonald’s Cup

Ve středu 4.5.2022 se na fotbalovém hřišti v Ostrově po dvouleté pauze opět odehrál fotbalový turnaj pro 1–3. třídy a 4–5. třídy. Jednalo se okresní kolo McDonald ‘s Cupu.

Naše škola měla přihlášené týmy v obou kategorií. Nejdříve přišla na řadu mladší kategorie, kde bohužel jedna škola nedorazila, a tak žáci sehráli pouze jeden zápas se Základní školou Ostrov, Májová, který těsně prohráli a jelikož do dalšího kola postupoval pouze tým z prvního místa, tak jsme nepostoupili.

Následně přišla na řadu starší kategorie, která sehrála dva zápasy. První se Základní školou Hroznětín, kterou naši žáci dokázali porazit, a druhý se Základní školou Ostrov, Májová, kdy byl celý zápas vyrovnaný, ale bohužel jsme v poslední minutě hrací doby obdrželi gól na 3:2 a zápas prohráli. Z postupu se tak radoval soupeř, kterému gratulujeme a těšíme se na další ročník.

mcdonalds cup 1
mcdonalds cup 2
autor příspěvku: Bc. Martin Matoušek
vydáno: 12. 5. 2022

Mohlo by vás zajímat …

Souboj Titánů

Souboj Titánů

Účastníci celoroční školní soutěže Souboj Titánů vyrazili za odměnu na laser game do Karlových Varů.

Zeměpisná olympiáda

Zeměpisná olympiáda

Zeměpisná olympiáda je oborovou soutěží, určenou pro všechny žáky, které ve škole zajímá zeměpis, mají znalosti o přírodě i lidské společnosti. Našim žákům se letos velmi dařilo a několik z nich reprezentovalo školu v krajském kole.