logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Nový vzdělávací program (ZŠ)

Průběh a obsah vzdělávání ve školách definuje školní vzdělávací program vypracovaný podle rámcového vzdělávacího programu. Vzdělávací program mají všechny školy (mateřské, základní aj.) a školská zařízení poskytující vzdělávání (např. školní družiny).

Od 1. září 2021 se změnil Rámcový vzdělávací program pro základní vzdělávání (viz ZDE) a tak byl upraven i školní vzdělávací program pro základní školu. Stáhnout si ho můžete ZDE, případně po kliknutí v dolní části webu školy (vzhledem k tomu, že není možné změnit obsah výuky najednou v celé škole, učí se žáci 7. až 9. ročníku podle původní vzdělávacího programu).

vzdelavaci programy
autor příspěvku: Mgr. Fous Martin
vydáno: 1. 9. 2021

Mohlo by vás zajímat …

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

V páteční podvečer 25.11. se škola otevřela nejen dětem, ale také všem dospělým a rodičům, kteří chtěli nasát vánoční atmosféru, ochutnat dobroty, které děti připravily, nebo se jen tak podívat a zavzpomínat na časy, kdy i oni chodili do školy.

Exkurze do TRUCK Union

Exkurze do TRUCK Union

Žáci posledního ročníku budou za několik měsíců odevzdávat přihlášky na střední školy. Při výběru vhodného oboru mohou pomoci exkurze do podniků v našem kraji, které financuje Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje …