logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Online platební brána

Na objednávkovém portálu www.MujPrimirest.cz přibude od 1.května 2023 pro všechny zákazníky možnost využít platební bránu. Z důvodu požadovaného vyššího zabezpečení plateb a administrace tohoto typu on-line úhrad, je minimální suma jednorázového vkladu (jednoho nabití) stanovena na 500 Kč. Novinka slouží primárně jako okamžité nouzového řešení pro strávníky, které jsou např. v časové nouzi, a již nestihnou převod realizovat tradičním bankovním převodem.

Pokud potřebujete, využití naší platební brány je jednoduché:

  1. pro navýšení kreditu zvolte pro přihlášení na www.MujPrimirest.cz možnost Nabití konta
  2. vyplňte Váš e-mail, telefon, částku (minimální vklad je 500,- Kč) a zvolte Pokračovat
  3. zvolte platební metodu (platební karta/bankovní převod)
  4. vyplňte potřebné údaje a potvrďte platbu
  5. po úspěšné transakci se Vám zobrazí informace o přijaté platbě

Všem zákazníkům se primárně doporučují ověřené a bezpečné úhrady obědů tak, jak jsou zvyklí – tj. trvalým příkazem, případně opakovaným jednorázovým bankovním převodem. Stačí pouze poslat Vámi zvolenou částku ve prospěch účtu Primirest vedeného v KB Praha: 43-2324190217/0100 + správného variabilního symbolu (je přiřazen každému strávníkovi automaticky s přihláškou) a specifického symbolu (číslo závodu Primirest – taky automaticky přiřazeno s přihláškou), které slouží k přesné identifikaci strávníka. Bankovní převod zůstává preferovaný způsob navýšení kreditu. Strávníkům pouze připomínáme, aby zadávali platby včas, zpracování plateb trvá do 3 pracovních dnů. Další možnost je úhrada obědů prostřednictvím platebního terminálu nebo v hotovosti na pokladně jídelen a restaurací Primirest.
Bližší informace (nejen o této novince) Vám ochotně poskytne vedoucí Vaší školní restaurace. Jakékoliv dotazy k platbám vždy rychle vyřešíte i přes náš chytrý formulář, který najdete na stránce www.primirest.cz. Vyplněním všech políček (řádné identifikaci strávníka) zajistíte, že se Vaša žádost dostane ke správné osobě.

autor příspěvku: Mgr. Fous Martin
vydáno: 1. 5. 2023

Mohlo by vás zajímat …

Primirest – QR platby

Primirest – QR platby

Primirest připravil novinku, která potěší nejen fanoušky moderních, bezpečných a rychlých on-line plateb. Bez ohledu na banku kterou využíváte …

Scolarest mění název

Scolarest mění název

Od 1. ledna 2023 se mění název společnosti zajišťující stravování v základní škole z Scolarest na Primirest. Pro strávníky to neznamená žádnou změnu.