logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Pohár rozhlasu

Mladší dívky a mladší chlapci se zúčastnili Poháru rozhlasu. Jedná se o atletickou soutěž družstev, kdy za každou školu bodují dva nejlepší žáci, kteří získají pro svou školu body do celkového součtu. Žáci soutěžili v disciplínách: 60m sprint, hod míčkem, štafeta 4x60m, skok vysoký, skok daleký a běh na 600m (dívky) a 1000 m (chlapci). Závodů se zúčastnily ZŠ Masarykova, Gymnázium Ostrov, ZŠ Žlutice, ZŠ Konečná Karlovy Vary a ZŠ Truhlářská Karlovy Vary.

V kategorii mladších chlapců ve složení Míchal, Břečka, Orel, Bečka, Appeltauer, Novák a Pflanzer jsme se umístili na prvním místě a zvítězili s náskokem přes 300 bodů na druhou ZŠ Konečnou Karlovy Vary. Postoupili jsme tak do krajského finále, které se bude konat v Sokolově.

V kategorii mladších dívek ve složení Šrédlová, Kopecká, Zeroniková, Ledinská, Čepelíková, Dvořáková, Lubinová, Kheilová, Kocifajová, jsme obsadili páté místo. 

pohár rozhlasu 2023
autor příspěvku: Mgr. Matoušek Martin
vydáno: 10. 5. 2023

Mohlo by vás zajímat …

Klokan 2024

Klokan 2024

Každý rok se žáci prvního stupně zapojují do matematické soutěže Klokan. Žáci 2. a 3. tříd soutěží v kategorii Cvrček, žáci 4. a 5. ročníků soutěží v kategorii Klokánek.