logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Poslední dny ve školce

V pátek 24.6. spaly předškolní děti v mateřské školce. Po příchodu jsme nasedli do autobusu, který nás odvezl do Jáchymova. Procházkou lesem jsme se dostali k vodním mlýnkům a některé z nich jsme opravili, aby je voda opět roztáčela.

Zpátky jsme se vraceli po stezce. Abychom dlouhou cestu zvládli, museli jsme se řádně posilnit svačinou. Cestou se zpívalo, povídalo, tak nám cesta rychle utekla. Všichni jsme došli až do cíle-tedy zpět do školky. Po příchodu jsme zůstali na zahradě a opékali si buřty k večeři. Děti si na zahradě stihly i pohrát. Pak už jsme jen připravili spinkání, vyčistili zoubky a šlo se spát. Ráno jsme zabalili spacáky, věci, snědli si výbornou snídani – každý si dal, na co měl chuť. Moc děkujeme rodičům za skvělé dobroty.

Koncem posledního týdne jsme vyhodnotili domácí úkoly za celý rok. Sečetly se body a děti si za svou píli a snahu vybraly odměny. Děkujeme rodičům za trpělivost a spolupráci.

Ve středu 29.6. proběhlo slavnostní rozloučení s předškolními dětmi. Vzhledem k nepříznivému počasí musela být akce přesunuta do tělocvičny na základní školu. Divadlo Letadlo nám zahrálo pohádku o cestování po celém světě, pak přijel král, který pasoval děti na školáky. Domů si děti odnesly stužky, knihy a pamětní listy na školku, zatancovaly si s rodiči, snědly přichystané dobroty, ovoce, nezapomnělo se ani na pitný režim a slavnostní přípitek.

Všem přejeme krásné prázdniny a moc děkujeme za  krásné dárky .

autor příspěvku: Juhosová Gabriela
vydáno: 1. 7. 2022

Mohlo by vás zajímat …

Výlet do Kozodoje

Výlet do Kozodoje

Na začátku dubna se celá škola vydala na výlet do Karlových Varů na farmu Kozodoj.

Jaro ve školce

Jaro ve školce

Jaro je tu a tak si o něm povídají i děti v mateřské škole …