logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Přednáška pro rodiče

Vzhledem k tomu, že se od školního roku 2022/23 změní školní řád a budou upravena pravidla pro používání mobilních telefonů ve škole a na školních akcích (podrobnosti budou zveřejněny na úvodních třídních schůzkách v září), zúčastnili se žáci ve druhém pololetí školního roku desítek přednášek věnovaných problematice osobního bezpečí, používání internetu, mobilních telefonů a počítačů. Jejich hlavním smyslem bylo nejen seznámit žáky s riziky internetu, ale také je poučit, jak svým chováním neohrožovat sebe i jiné osoby.

Ve čtvrtek 23.června se konala přednáška pro rodiče. Diskutovaná témata byla podobná jako u přednášek pro děti, tzn. kyberbezpečnost, sociální sítě, používání mobilních telefonu a hraní počítačových her, rizika internetu, preventivní opatření v rodinách atd. Velmi zajímavé povídání vedl Roman Kohout, zakladatel projektu Internetem bezpečně (www.internetembezpecne.cz). 

autor příspěvku: Mgr. Fous Martin
vydáno: 24. 6. 2022

Mohlo by vás zajímat …

Setkání s hokejisty

Setkání s hokejisty

Nedávno se několik tříd z naší školy zdarma zúčastnilo hokejového utkání v Karlových Varech, na které si mohly přinést vlastnoručně vyrobené transparenty a zabojovat tak o zajímanou odměnu. Jako nejšikovnější tvůrce byla vybrána třída 8.D+9.C a její žáci navštívili KV Arénu, setkali se …

Vánoční turné

Vánoční turné

Školní kapela zPETky má za sebou pestrý a premiérový Advent. Během předvánočního času….