logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Přihlašovací údaje na web Bakalářů

Každý žák a jeho zákonný zástupci (včetně rodičů dětí z mateřské školy) mají k dispozici jedinečné přihlašovací údaje na internetové stránky matrika.zsamsostrov.cz.. V minulosti dostávali rodiče tyto údaje na papíře, v posledních letech si je může nechat každý poslat na e-mail (žáci na školní mail). Zaslání přihlašovacích údajů funguje automaticky. Stačí kliknout na přihlašovací stránce na odkaz „Zapomenuté heslo“ a postupovat podle instrukcí.

jak získat přihlašovací údaje

Podmínkou proto, aby vše fungovalo, je zadání e-mailové adresy, která je u dítěte ve škole zaevidována. Pod zadáte nesprávnou adresu, objeví se chybová hláška Zadaný mail nebyl v databázi školy nalezen. Zadejte mail, který jste poskytli škole pro komunikaci. Pokud problém trvá, kontaktujte správce systému Bakaláři ve Vaší škole nebo třídního učitele.

autor příspěvku: Mgr. Fous Martin
vydáno: 19. 8. 2018

Mohlo by vás zajímat …

Zápis do MŠ a ZŠ

Zápis do MŠ a ZŠ

Zápis dětí k předškolnímu a základnímu vzdělávání se uskuteční v jarních měsících (do základní školy na začátku dubna, do mateřské školy na začátku května).

Prázdninový provoz MŠ

Prázdninový provoz MŠ

V průběhu prázdnin v červenci a srpnu 2024 bude provoz ostrovských mateřských škol omezen. Bližší informace najdete dále …

Poplatek za školku a družinu se nemění

Poplatek za školku a družinu se nemění

Na základě novely školského zákona stanovuje od 1.ledna 2024 výši školného v mateřské škole a poplatek za školní družinu zřizovatel školy (město Ostrov). Poplatky se nemění.