logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Scolarest mění název

Oficiální oznámení vedení společnosti Scolarest s.r.o.:

Dovolte nám informovat Vás o novince, která nám do budoucna umožní dělat pro Vás školní stravování ještě kvalitnější a pestřejší. Značka Scolarest se od 1. ledna 2023 mění na Primirest a přechází pod ni vše spjaté se školním stravováním poskytovaném společností Primirest –zařízení školního stravování spol. s r.o. Značku Primirest budete vídat ve formě změny loga v prostorách kuchyně a jídelny nebo na rondonech našich kuchařů. Pro samotné strávníky nebo pro Vás se však nic z toho, co znáte nyní, nemění. Děti a další hosté budou docházet do totožných školních restaurací a vařit jim budou ti samí zkušení kuchaři a kuchařky. Všechny oblíbené služby zůstávají zachovány, včetně nového menu, které jsme v září představili. Ve stejné podobě zůstává i způsob objednávání stravování jen s tou drobností, že místo webu novy.mujscolarest.cz se nově domovskou stránkou objednávek stává mujprimirest.cz. Stejně tak domovský web scolarest.cz nahrazuje webová stránka primirest.cz. Věříme, že nový název se Vám dostane rychle pod kůži, a dokud ne, bude na původních webech nastaveno dočasné automatické přesměrování.
Od ledna 2023, prosím, využívejte pouze nové webové stránky. Aktuální změny se nijak netýkají fakturačních údajů, placení obědů nebo jejich ceny, která zůstává bez ohledu na přechod pod novou značku stejná. Rádi bychom měli jistotu, že proměnu společně zvládneme. V případně, že máte jakékoliv dotazy, nejrychleji se dostanou vedoucím jednotlivých školních jídelen tak, když nám svůj požadavek, otázku nebo připomínku zašlete prostřednictvím jednoduchého formuláře na webu primirest.cz.
Přejeme Vám, ať Vám u nás pořád chutná

autor příspěvku: Mgr. Fous Martin
vydáno: 19. 12. 2022

Mohlo by vás zajímat …

Primirest – QR platby

Primirest – QR platby

Primirest připravil novinku, která potěší nejen fanoušky moderních, bezpečných a rychlých on-line plateb. Bez ohledu na banku kterou využíváte …

Online platební brána

Online platební brána

Od 1.5.2023 nabízí Primirest možnost platit obědy prostřednictvím online platební brány, která je rychlejší než platba bankovním převodem.