logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Škola trochu jinak

Škola sice již začala, ovšem slunečné počasí stále láká děti ven. Začátek školního roku je velmi náročný nejenom pro děti, ale také pro paní učitelky. A právě krásného počasí v měsíci září využily třídy 2. A a 2. B k pobytu v areálu odpočinku a sportu na kopci.

Dětské hry na průlezkách, sportování na posilovacích strojích a kresba na chodník byly skvělými činnostmi k navázání vzájemných přátelských vztahů mezi oběma třídami. Také společná běžecká hra „Na třetího“ pomohla dětem k vzájemné komunikaci a spojila všechny děti v jeden tým. Při hře jsme se  hodně zasmáli.

Vycházka se vydařila, žáčci obou tříd k sobě našli cestu přátelství. Na přiložených fotografiích najdete především spokojené děti i společné foto jednotlivých tříd. Těšíme se na další společné akce.

autor příspěvku: Mgr. Klauková Dana
vydáno: 17. 9. 2022

Mohlo by vás zajímat …

Den dětí na 1. stupni

Den dětí na 1. stupni

Oslava Dne dětí byla plná her a soutěží. Některé třídy vyrazily za město, další soutěžily na hřišti …

Techmanie Plzeň

Techmanie Plzeň

Třídy 2.A a 3.A vycestovaly do Plzně do Techmanie. Tradiční cíl exkurzí našich tříd se dětem moc líbil. Akci finančně podpořilo město Ostrov příspěvkem na dopravu.

Školanda v Libé

Školanda v Libé

Také třídy 2. B a 4.B vyrazily na školandu. Počasí nám přálo, takže jsme během pobytu nachodili spoustu jarních kilometrů, při hrách na hřišti zlepšili svoji kondičku …