logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Zahradní slavnost

Ve středu 16. 5. se konala v naší školce již tradiční Zahradní slavnost.

Společně s rodiči a přáteli jsme se sešli, abychom společně oslavili Den matek. Třídy si připravily společná hudebně taneční vystoupení. Akci nám zpestřilo vystoupení bývalých i současných dětí z mateřské školy – Julie Fousová zahrála na příčnou flétnu, mažoretka Valentýna Sýkorová nám zatančila na svou skladbu a na bicí nám zahrál Vilém Macek ze třídy Žabiček. Závěrem programu si pro nás tatínek Tomáška Málka ze Soviček připravil ukázku kynologického výcviku se svou fenou Narou.

Po vystoupeních děti předaly dárky maminkám a společně s rodiči si užívaly dalších aktivit. Mohly si nechat namalovat obličej, opéct špekáčky, zajít do skákacího hradu nebo si zajezdit na koloběžkách. Všichni si pochutnali na drobném občerstvení, které děti společnými silami připravily.

Počasí nám nakonec přálo, i když při dopolední zkoušce to tak vůbec nevypadalo. Myslím, že se vše povedlo a už se všichni těšíme zase za rok.

autor příspěvku: Tekely Kamila
vydáno: 29. 5. 2024

Mohlo by vás zajímat …

Povídání o rodině

Povídání o rodině

V mateřské škole se děti seznamovaly se členy rodiny, s funkcí rodiny a poznávaly různá povolání. Zábavnou formou se učily …

Svět květin a hmyzu

Svět květin a hmyzu

Ve školce se děti seznamovaly s různými druhy květin a hmyzu. Při vycházkách rozlišovaly květiny a pozorovaly brouky …