školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Basketbalové turnaje

Kluci z 8.-9. tříd se zúčastnili okresního kola v basketbalu v Karlový Varech. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů a chlapci obsadili 7. místo. Ve skupině 3 zápasy prohráli a jeden vyhráli. Následně v utkání o 7.-8. místo s přehledem vyhráli.

Okresní kolo v basketbalu dívky. Dívky z 8. – 9. tříd ovládly okresní kolo. Všechny své zápasy jednoznačně vyhrály s vysokým rozdílem ve skóre a zaslouženě postoupily do krajského finále. Postupně porazily týmy: ZŠ Masarykova, Gymnázium Ostrov a ZŠ Konečná Karlovy Vary.

autor příspěvku: Mgr. Matoušek Martin
vydáno: 3. 4. 2024

Mohlo by vás zajímat …

Klokan 2024

Klokan 2024

Každý rok se žáci prvního stupně zapojují do matematické soutěže Klokan. Žáci 2. a 3. tříd soutěží v kategorii Cvrček, žáci 4. a 5. ročníků soutěží v kategorii Klokánek.

Pěvecká soutěž

Pěveckou soutěž jednotlivců nahradila soutěž tříd z 1.stupně. Podívejte se, které vystoupení se žákům 2. stupně nejvíce líbilo ….