logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Dopravní podnik

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje se snaží usnadnit žákům 9. tříd volbu oboru na střední škole. Pro žáky, kteří mají o studium zájem, jsou realizované exkurze v podnicích a firmách, kde se mohou budoucí povolání vyzkoušet.

V úterý 25.10. navštívili dva naši deváťáci společně s žáky z dalších základních škol v kraji Dopravní podnik Karlovy Vary. Zde měli možnost na vlastní oči vidět celé zázemí podniku včetně dílen, kde si vyzkoušeli výměnu pneumatiky u autobusu a viděli montáž i demontáž pneumatiky u nákladního automobilu. Dozvěděli se veškeré informace o studiu na střední průmyslové škole v  Ostrově. Zhlédli instruktážní video, ve kterém byly obecné informace týkající se dopravního podniku. Tato exkurze by pro ně mohla být důvodem, proč se přihlásit právě na Průmyslovou školu do Ostrova.

autor příspěvku: Jindrová Markéta
vydáno: 1. 11. 2022

Mohlo by vás zajímat …

Setkání s hokejisty

Setkání s hokejisty

Nedávno se několik tříd z naší školy zdarma zúčastnilo hokejového utkání v Karlových Varech, na které si mohly přinést vlastnoručně vyrobené transparenty a zabojovat tak o zajímanou odměnu. Jako nejšikovnější tvůrce byla vybrána třída 8.D+9.C a její žáci navštívili KV Arénu, setkali se …

Vánoční turné

Vánoční turné

Školní kapela zPETky má za sebou pestrý a premiérový Advent. Během předvánočního času….