logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Poslední školní týden

Poslední týden strávila 7.C velmi aktivně. V úterý se třída vydala do sokolovské Jump arény. Už samotná cesta vlakem byla pro mnohé dobrodružství. Pro přesun z nádraží jsme zvolili MHD, žáci se již těšili a pěšky jít nechtěli. V samotné Jump aréně se rozdělili do dvou skupin a skákali a skákali. Zpáteční cesta na nádraží byla pěší s prohlídkou kostela, náměstí a místní tržnice.

Středeční den začal na autobusové zastávce, odkud jsme odjeli do Karlových Varů na laser game. První zahřívací hru se rozdělili do skupinek po 3 a vrhli se do hry. Všichni rychle pochopili pravidla a byl opravdu zážitek je sledovat přes kamery. Po krátké odpočinkové pauze proběhlo rozdělení do teamů a nastal opětovný nemilosrdný boj. Protože počasí přálo, pěšky jsme se přesunuli přes McDonald´s do parku Meandr Ohře, kde měli možnost vybít zbývající energii na hřišti.

Poslední čtvrteční výlet byl do Jáchymova. Přes mlýnky jsme kráčeli cestou necestou na Popovský kříž, kde si opekli buřty a následně seběhli k restauraci u Václava, kde byla možnost občerstvení a odpočinku. Statečně jsme poté pěšky dorazili do Ostrova, kde si žáci zašli domů pro spacáky, karimatky a večer pokračoval v duchu přespávání ve škole. Šampaňské teklo proudem a třídou se ozývalo připíjíme na budoucí 8.C

autor příspěvku: Jindrová Markéta
vydáno: 1. 7. 2023

Mohlo by vás zajímat …

Prohlídka Karlových Varů

Prohlídka Karlových Varů

Na zcela netradiční komentovanou prohlídku Karlových Varů se vydala třída 7.C. Děti očekávaly nudné vyprávění o historii lázeňských pramenů. Opak byl pravdou.

Lyžařský výcvik

Lyžařský výcvik

Na konci února vyrazili žáci ze 7. a 8. ročníku na lyžařský výcvik na Pernink. V původním lednovém termínu nebyl na horách sníh, v únoru byla situace o něco lepší.