logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Zahradní slavnost

11. května se konala „Zahradní slavnost“. Děti si k svátku maminek připravily různá vystoupení. Přednášely básničky, zpívaly a tančily. Veliký úspěch sklidil talentovaný Vilík Macek ze třídy Žabiček. Na bicí zahrál jako zkušený bubeník a také od nás získal obrovský obdiv. Vystoupení děti zakončily tím, že svým maminkám popřály k svátku a předaly dárečky s přáníčky, která samy vyráběly a kupony na malé pohoštění. Maminky si též mohly najít svůj vystavený portrét, který jim děti namalovaly. Poté si každý užíval odpoledne dle svého uvážení. K dispozici byl skákací hrad, jízda na koloběžkách a odrážedlech nebo si děti mohly nechat malovat na obličej různé motivy, od motýla až po Spidermana. Opékaly se buřtíky a děti pro návštěvníky upekly moučník, sušenky, slané tyčinky a přichystaly jednohubky. Věříme, že se „Zahradní slavnost“ vydařila, i když počasí nám příliš nepřálo.

autor příspěvku: Graulíková Iveta
vydáno: 3. 6. 2023

Mohlo by vás zajímat …

Vzdálená země

Vzdálená země

Vzdálené země bylo téma posledních týdnů v mateřské škole. Všichni se stali na chvíli indiány nebo piráty, kteří cestují po nejrůznějších kontinentech…

Loučení se školkou

Loučení se školkou

Na závěr docházky do mateřské školy se předškoláci zúčastnili pasování školáků a výletu s přespáním …

Cesta za pokladem

Cesta za pokladem

Děti ze školky se vydaly k Boreckým rybníkům, kde plnily různé úkoly na stanovištích, od vědomostních po sportovní. Na konci předaly zasloužené žetony a vyluštily tajenku ….