logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Úspěch ve WocaBee

Naše třídy 3.C a 6.A se zapojily do pátého ročníku inovativní soutěže pro školy s názvem Jazykový WocaBee šampionát. Soutěží se online v aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee (čte se „vokebí“). Třída 6.A, soutěžící v německém jazyce, se v rámci okresu Karlovy Vary umístila na vynikajícím 2. místě a třída 3.C na 3. místě v angličtině, díky čemuž získaly ceny a postoupily do krajského kola. V krajském kole, i přes veškerou snahu, se třída 3.C umístila na 8. a třída 6.A na 9. místě. Děti si zaslouží velkou pochvalu za výbornou reprezentaci školy.

Tou nejdůležitější výhrou však bude zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité. Jsme velmi rádi, že na naší škole dáváme prostor moderním technologiím a učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který žáky baví a přináší jim skutečné výsledky!

autor příspěvku: Mgr. Nováková Zdenka
vydáno: 21. 11. 2023

Mohlo by vás zajímat …

Klokan 2024

Klokan 2024

Každý rok se žáci prvního stupně zapojují do matematické soutěže Klokan. Žáci 2. a 3. tříd soutěží v kategorii Cvrček, žáci 4. a 5. ročníků soutěží v kategorii Klokánek.