logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Vánoční turnaje

Ve dnech 20. a 21. prosince se konal první ročník Vánočního turnaje žáků 2. stupně. Dívky se utkaly v přehazované, chlapci se soupeřili o titul nejlepší třídy ve florbale. Oba turnaje se povedly a tak se můžeme těšit za rok na další ročník.

turnaj v přehazované

Ve středu 20.12.2023 se uskutečnil turnaj v přehazované, ve kterém se utkaly dívky z 6. – 9. tříd. Každá třída si vytvořila minimálně šestičlenný tým a změřily síly s ostatními týmy. Hrálo se systémem každý s každým. Ten, kdo nesoutěžil, fandil a všichni si turnaj náramně užili. O týmu, který turnaj ovládne rozhodoval poslední zápas, ve kterém se utkaly dosud neporažené dívky z 8.A a 8.B. Po velkém dramatu nakonec o dva body zvítězily dívky z 8.B. Na druhém místě skončila 8.A a třetí místo obsadil tým z 9.B.

turnaj ve florbale

Ve čtvrtek 21.12.2023 byl na programu turnaj ve florbale chlapců 6. – 9. tříd. Turnaj probíhal ve dvou tělocvičnách. V nové tělocvičně se proti sobě utkaly týmy ve skupině „A“ 8.B, 8.C, 9.A, 9.B a spojený tým 8.D+9.C. Ve skupině „B“ proti sobě nastoupily týmy 6.A, 6.B, 7.A a 7.B. Následně se týmy ze skupin utkaly proti sobě a týmy, které tento zápas vyhrály, postoupily do skupiny o 1.- 5. místo a týmy, které prohrály, hrály proti sobě ve skupině o 6.- 9. místo. Celý turnaj vyhrál tým z 8.B, který turnajem prošel pouze s jedinou porážkou, kterou utrpěli od chlapců z 9.B. Na druhém místě skončila 8.C a na třetím místě skončil tým 7.B, který měl stejný počet bodů jako tým ze 7.A, ale měl lepší vzájemný zápas. Stejně jako předešlý den u dívek, si všichni turnaj užili. Těšíme se na další rok.

autor příspěvku: Mgr. Matoušek Martin
vydáno: 26. 12. 2023

Mohlo by vás zajímat …

Sportovní olympiády

Sportovní olympiády

V květnu se konaly dvě tradiční soutěže pořádané MDDM Ostrov, ve kterých se utkaly ostrovské základní školy …

Den dětí v 8.C

Den dětí v 8.C

Třída 8.C oslavila Den dětí výletem do Karlových Varů, kde na žáky čekala úniková hra Jamese Bonda …

Výlet za jeleny

Výlet za jeleny

Třída 8.B vyrazila do Jelení na výlet s přespáním, mezi zvířaty a bez signálu. Jak se akce povedla, si můžete prohlédnout ve videu.