logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Vánoční turnaje

Ve dnech 20. a 21. prosince se konal první ročník Vánočního turnaje žáků 2. stupně. Dívky se utkaly v přehazované, chlapci se soupeřili o titul nejlepší třídy ve florbale. Oba turnaje se povedly a tak se můžeme těšit za rok na další ročník.

turnaj v přehazované

Ve středu 20.12.2023 se uskutečnil turnaj v přehazované, ve kterém se utkaly dívky z 6. – 9. tříd. Každá třída si vytvořila minimálně šestičlenný tým a změřily síly s ostatními týmy. Hrálo se systémem každý s každým. Ten, kdo nesoutěžil, fandil a všichni si turnaj náramně užili. O týmu, který turnaj ovládne rozhodoval poslední zápas, ve kterém se utkaly dosud neporažené dívky z 8.A a 8.B. Po velkém dramatu nakonec o dva body zvítězily dívky z 8.B. Na druhém místě skončila 8.A a třetí místo obsadil tým z 9.B.

turnaj ve florbale

Ve čtvrtek 21.12.2023 byl na programu turnaj ve florbale chlapců 6. – 9. tříd. Turnaj probíhal ve dvou tělocvičnách. V nové tělocvičně se proti sobě utkaly týmy ve skupině „A“ 8.B, 8.C, 9.A, 9.B a spojený tým 8.D+9.C. Ve skupině „B“ proti sobě nastoupily týmy 6.A, 6.B, 7.A a 7.B. Následně se týmy ze skupin utkaly proti sobě a týmy, které tento zápas vyhrály, postoupily do skupiny o 1.- 5. místo a týmy, které prohrály, hrály proti sobě ve skupině o 6.- 9. místo. Celý turnaj vyhrál tým z 8.B, který turnajem prošel pouze s jedinou porážkou, kterou utrpěli od chlapců z 9.B. Na druhém místě skončila 8.C a na třetím místě skončil tým 7.B, který měl stejný počet bodů jako tým ze 7.A, ale měl lepší vzájemný zápas. Stejně jako předešlý den u dívek, si všichni turnaj užili. Těšíme se na další rok.

autor příspěvku: Mgr. Matoušek Martin
vydáno: 26. 12. 2023

Mohlo by vás zajímat …

Setkání s hokejisty

Setkání s hokejisty

Nedávno se několik tříd z naší školy zdarma zúčastnilo hokejového utkání v Karlových Varech, na které si mohly přinést vlastnoručně vyrobené transparenty a zabojovat tak o zajímanou odměnu. Jako nejšikovnější tvůrce byla vybrána třída 8.D+9.C a její žáci navštívili KV Arénu, setkali se …

Vánoce U Mušketýra

Vánoce U Mušketýra

Stalo se již každoroční vánoční tradicí, že jeden z víkendů před Vánoci tráví třídy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami na předvánočním pobytu ve vejprtské chalupě …