logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Přespání ve škole

Za přípravu a realizaci stezky odvahy deváťáci směli strávit noc ve škole, o což – ač to rodičům a učitelům nepřijde moc pochopitelné – moc stáli. A jakou lepší večeři si mohli přát než pizzu z nové pizzerie v našem městě! Po takovém posilnění si chvíli odfrkli a už se hrnuli do tělocvičny, kde paní učitelka Koutná a pan učitel Kunc zorganizovali florbalový turnaj a neváhali nasadit ani své rodinné příslušníky. Tím pádem byly čtyři týmy a jako nejúspěšnější se ukázali sportovci z 8.A. Po takovém výkonu by učitelé čekali, že jejich svěřenci usnou jako mimina, no museli se smířit s tím, že to bude dlouhá noc. Nakonec si však všichni vyzkoušeli, jak se vlastně spí ve škole a mnozí odcházeli s tím, že doma ve vlastní posteli je to přece jenom komfortnější 😊 Některá ranní ptáčata si ještě stihla připravit luxusní snídani v našich skvěle zařízených nových kuchyňkách. Společně strávených několik večerních a nočních hodin kolektivy 9.A, 9.B i 9.D ještě více stmelil a všichni doufáme, že budeme ještě mít příležitost pobýt takhle spolu a svorně i na škole v přírodě.

autor příspěvku: Mgr. Štefková Ester
vydáno: 18. 11. 2021

Mohlo by vás zajímat …

Správný školák – listopadové kolo

Listopadové kolo se neslo v duchu tajemna a strašidelna, a proto se naši soutěžící utkali v tématech týkajících se hlavně nadpozemských bytostí.

Zvířátka v lese

Zvířátka v lese

Na podzim jsme si s dětmi povídali o ptáčcích a zvířátkách žijících v lese….

Plody podzimu

Plody podzimu

Děti z Myšek se seznámily s plody podzimu pomocí obrazového materiálu a při práci s Multiboardem. Na zahradě MŠ jsme sbírali kaštany …