logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Primirest – QR platby

Milí strávníci, vážení rodiče, naši příznivci a podporovatelé, rádi bychom Vám představili čerstvou Primirest novinku. Na našem objednávkovém portálu www.MujPrimirest.cz přibyla chytrá platební vychytávka, která potěší nejen fanoušky moderních, bezpečných a rychlých on-line plateb. Bez ohledu na banku kterou využíváte nebo operační systém Vašeho chytrého telefonu, nově umožňujeme všem strávníkům platbu pomocí QR kódu.

Vše je super snadné – po nalogování do svého účtu zadejte v sekci plateb částku do pole nad QR kódem (povoleny jsou libovolné částky v rozmezí od 500,- Kč do 5.000,- Kč). Pak už jen stačí naskenovat vytvořený QR kód v aplikaci Vašeho mobilního bankovnictví a platbu potvrdit. Tím je platba kompletně a správně zadána a vy nemusíte složitě přepisovat variabilní a ani specifické symboly.

A jen drobná připomínka, abyste zadávali platby včas, zpracování trvá do 3 pracovních dnů. Další možnost je úhrada obědů prostřednictvím trvalého příkazu z vašeho účtu nebo platební brány.

Rádi bychom měli jistotu, že se s novinkou rychle sžijete. Bližší informace (nejen o této novince) Vám ochotně poskytne vedoucí Vaší školní restaurace. Jakékoliv dotazy k platbám vždy rychle vyřešíte i přes náš chytrý formulář, který najdete na stránce www.primirest.cz.
Vyplněním všech políček (řádné identifikace strávníka) zajistíte, že se Vaše žádost dostane ke správné osobě.

Přejeme Vám, ať Vám u nás pořád chutná.

Tým Primires

autor příspěvku: Mgr. Fous Martin
vydáno: 30. 7. 2023

Mohlo by vás zajímat …

Online platební brána

Online platební brána

Od 1.5.2023 nabízí Primirest možnost platit obědy prostřednictvím online platební brány, která je rychlejší než platba bankovním převodem.

Scolarest mění název

Scolarest mění název

Od 1. ledna 2023 se mění název společnosti zajišťující stravování v základní škole z Scolarest na Primirest. Pro strávníky to neznamená žádnou změnu.