logo školy
Outlook - školní maily
školní platební systém
webová aplikace Bakaláři
ke stažení
školní Moodle

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Myslbekova 996, příspěvková organizace

Škola v přírodě

Drobná nervozita a obavy ze stýskání předcházely našemu odjezdu do školy v přírodě Libá Camp u Chebu, kam vycestovaly třídy 1.C, 2.B, 2.C, 3.C a 4.A. Stačil nám ale jeden den a první noc na to, abychom zjistili, jak báječné místo jsme navštívili. Výletníci v místní škole čar a kouzel během 5 dnů prokázali sílu, moudrost, odvahu, spravedlnost i lásku a na slzy nebyl čas. Domů jsme si přivezli nezapomenutelné zážitky, úsměv na tváři a rozmazlené chuťové buňky, jelikož kouzla, která paní kuchařky předváděly nad svými hrnci, byla naprosto famózní.

Děkuji paní učitelce M. Hruškové za pečlivou organizaci celé akce a všem svým skvělým kolegyním a kolegům za spolupráci při vytváření programu pro děti. Byl to pohádkový týden bez všedních starostí, kdy jsme měli možnost vidět jen spokojené děti. Všichni doufáme, že si to příští rok v tomto čase opět zopakujeme.

autor příspěvku: Mgr. Malcátová Ivana
vydáno: 29. 4. 2022

Mohlo by vás zajímat …

Řád zlaté knihy

Řád zlaté knihy

Druhé třídy se také v letošním roce zapojily do akce, kterou podporuje i Městská knihovna Ostrov, a která u dětí vzbuzuje lásku ke knihám

Čím jednou budou (4) ?

Čím jednou budou (4) ?

Žáci v 2. B i nadále poznávají díky svým rodičům různá povolání. Tentokrát nás navštívil Toníkův tatínek se svou kolegyní a služebními psy …

Čím jednou budou (3) ?

Čím jednou budou (3) ?

Třídou 2.B stále proplouvá téma POVOLÁNÍ aneb Čím jednou budu? Žáci si tentokrát na vlastní kůži vyzkoušeli profesi, ve které musíte mít stále duši dítěte a veliké srdce. Ano, je to práce s těmi nejmenšími! Hrát si, cvičit, zpívat, povídat si, ale hlavně ….